سلام و شاد باش خدمت کاربران سایت تاتو فست. در این فروشگاه اینترنتی ما سعی داریم که بهترین محصولات را در زمینه ی انواع تاتو موقت، تهیه و خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. اینکه شما به دنبال پاسخ اسپری تاتو موقت را از کجا تهیه کنیم هستید، باید گفت که در بهترین مکان ممکن قرار دارید. اگر قصد دارید بیشتر با ما آشنا شوید می توانید به صفحه ی اینستاگرام ما به آدرس tattoofast.ir  مراجعه کنید و از ویدیو های تست کیفیت محصول ما بیشتر ببینید. سوالی هم اگه بود، در واتساپ منتظرتون هستیم، آیکون سبز رنگ واتساپ در پایین صفحه سمت راست گذاشته شده است. بر روی آن کلیک کنید.

در همین ابتدای مقاله، ما سعی کردیم که تست کیفیت محصولمان را در قالب ویدیو در خدمت شما عزیزان قرار دهیم.

توضیحاتی در ارتباط با اسپری تاتو

از گذشته های دور تا کنون، از زمان مصر باستان تا عصر جدید، مردم همواره بدنبال روشی برای زدن تاتو، چه موقت و چه دائم بوده اند. این محصول دارای خواص ضد آب بوده و به شما این امکان را خواهد داد که در کمترین زمان ممکن یک تاتو واقعی اما موقت را داشته باشید. به این طریق که شما با استفاده از اسپری، چند افشانه به محلی که دوست دارید تاتو کنید میزنید و سپس طرح را بصورت برگردان روی پوست خود قرار میدهید. به همین سادگی طرح روی پوست شما چاپ می شود.

حالا از کجا این محصول را تهیه کنیم؟

تهیه اسپری تاتو موقت

حال که هم ویدیو تست محصول را دیدید و هم دانش کلی در مورد اسپری را پیدا کردید، کارشناسان بخش فروش ما، در واتساپ(پایین صفحه سمت راست)، اینستاگرام و صفحه ی محصول وبسایت، منتظر پیام های شما هستند. ما برای بازاریابی بیشتر محصول خود، سعی کردیم زمینه ای را برای شما فراهم کنیم که بتوانید به رایگان از ما مشاوره بگیرید؛ هر چقدر که لازم باشد.

ماندگاری طرح چاپ شده

حتما بعد از دیدن این ویدیو، این سوال از ذهن شما رد شده است که ماندگاری طرح های چاپ شده بر روی پوست ما چقدر است؟ اگر به دنبال پرسش محصول را از کجا تهیه کنیم بوده اید، قطعا یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن شما را بیشتر درگیر این محصول کند، همین ماندگاری طرح چاپ شده روی بدنتان با اسپری است. باید به شما بگوییم که این طرح هایی که بر روی پوست شما چاپ می شود، بین 3 روز الی 1 هفته ماندگاری دارد. در این مدت با مراقبت هایی که شما از این طرح چاپ شده می توانید انجام دهید این کیفیت در طول یک هفته پایدارتر خواهد بود.

شماره یک بازار اسپری های تاتو موقت هستیم

تیم تامین محصول تاتو فست، با توجه به تست تمام اسپری های تاتو موقت موجود در بازار و تست کیفیت آنها، شرایطی را مهیا کرده که شما بیشترین کارایی را در کار با اسپری و طرح چاپ شده روی پوستتان داشته باشید. این مورد را تضمین میدهیم که محصولی را که از ما دریافت میکنید، شماره یک بازار اسپری های تاتو موقت موجود می باشد.

تیم ما، بر روی هر اسپری حدود 6 برگ کاغذ آچار با طرح های مختلف قرار داده است؛ جمعا چیزی حدود 150 طرح می شود، طرح ها نیز هم شامل طرح های دخترانه و هم شامل طرح های پسرانه می باشند. برای دیدن کلیه طرح ها می توانید به کانال تلگرامی یا صفحه ی اینستاگرامی ما مراجعه کرده و آنها را مشاهده کنید.

تعدادی از طرح هایی که همراه با اسپری خدمت شما ارسال می شود را می توانید در زیر همین متن، مشاهده فرمایید (لازم به ذکر است که این طرح ها دائما در حال بروز رسانی می باشند و ما به عنوان نمونه، این موارد را برای شما قرا داده ایم).

نمونه طرح های ارسالی همراه با اسپری
طرح تاتویی که با اسپری فرستاده می شود
نمونه طرح تاتو
طرح تاتو

کاغذ مخصوص تاتو موقت

ببینید شما برای داشتن تاتو موقت یک هفته ای با اسپری، نیاز به کاغذ خاصی ندارید، کافی است طرح مورد نظر خود را بر روی یک کاغذ آچار معمولی پرینت فرمایید، سپس طرح را بعد از استفاده از اسپری بر محل مورد نظر برگردانید. به همین راحتی میتوانید تاتو داشته باشید، بدون دردسر های پیدا کردن تاتو آرتیست خوب و جوهر های مناسب پوستتان. البته با توجه به سرچ شما در اینترنت در مورد – اسپری تاتو موقت را از کجا تهیه کنیم – قطعا شما به دنبال تهیه بهترین محصول موجود بازار در زمینه ی تاتو موقت هستید تا تهیه و از آن استفاده کنید.

یک مورد که ممکن است شما به آن دقت نکنید، نوع پرینت و جوهری است که باید بر روی این کاغذ آچار بگیرید. سعی کنید از پرینتر های لیزری استفاده کنید و ترجیحا از دستگاهی طرح های خود را پرینت گیرید که کیفیت بالایی در زمینه ی جوهر و پرینتر داشته باشد. طرح هایی که تاتو فست همراه با اسپری خدمت شما ارسال میکند در آن از بهترین پرینتر ها و جوهر های پرینت استفاده شده است و این مورد را به شما قول میدهیم که بالاترین کیفیت چاپ را از این طرح ها بهمراه اسپری بگیرید.

آشنایی بیشتر با تاتو فست

آشنایی با تاتو فست

ما نیاز بازار را دریافته ایم، سلیقه ی جوانان ایرانی را در محدودیت هایی که قرار دارند، درک کرده ایم، قطعا موضوع تاتو برای هر انسانی در هر کجای این کره ی خاکی جذاب است. من به عنوان نویسنده این مقاله در دورانی که کمی جوان تر بودم تصمیم به زدن یک تاتو دائم گرفتم. مخالفت والدین، تعصبات قومی یا قبیله ای و موضوعات فرهنگی را به خوبی درک میکنم، بله آن زمان برای من نیز این اتفاقات و موانع پیش آمد، اما اکنون برای اینکه فرهنگ سازی کنم و موضوع تاتو را در جامعه بیشتر جای بیاندازم، تصمیم به تولید و تامین این محصول گرفتم.

اکنون تیم ما تشکیل شده از سه جوان با انگیزه است که می خواهد این موانع را از پیش روی شما بردارد. هر روز و هر هفته تلاش داریم خودمان را به دید کاربران بیشتری نمایش دهیم تا مشکلاتی که حداقل ما در آن دوران داشته ایم، برای شما سهل و آسان شود، نتیجه ی همه ی موارد گفته شده، فروشگاه اینترنتی تاتو فست است.

در کمتر از 5 ثانیه تاتو زدن رویایی بود که اکنون با تاتو فست، حقیقتی زنده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *