تماس با ما

سلام
امیدوارم خوب و خوش باشید…

تیم تاتو فست هر روز هفته و هر ساعت از شبانه روز در حال تلاش برای ارائه بهترین خدمات به شما می باشد. در این بین اگر شما دوستان عزیز مایل هستید که با تیم ما از پیشنهاد تا انتقاد را به گوش ما برسانید در فرم زیر برای ما پیغام بگیذارید تا در کمترین زمان ممکن با هم صحبت را ادامه بدهیم.

برای خرید بصورت عمده و استعلام قیمت می توانید از طریق همین صفحه و یا پیج اینستاگرامی تاتو فست اقدام فرمایید. کارشناسان فروش ما شبانه روز در خدمت شما هستند.

ما در پیج اینستاگرامیمان تقریبا سه الی چهار بار در هفته از محصولمان، تست کیفیت میگیرم و با مخاطبان خود به اشتراک میگذاریم. خوشحال می شویم اگر به دنبال خرید اسپری با بالا ترین کیفیت موجود در بازار هستید، به پیج ما سر بزنید. آدرس صفحه ی اینستاگرامی ما tattoofast.ir است؛ یعنی دقیقا همان آدرس وبسایتمان.

از دوستانی که در زمینه ی کلی لوازم آرایشی در گوگل فعالیت میکنند، دعوت میکنیم که با تیم سئوی تاتو فست برای تبادل تجربه و دانش فنی ارتباط گیرند. خوشحال می شویم که از طریق ارتباط دوستانه ای که با هم برقرار میکنیم، به پیشرفت یکدیگر کمک کنیم.

سئوی وبسایت تاتوفست بعهده ی تیم همفکری سئوست، که دارای سابقه ی سه ساله ی فعالیت در زمینه ی کسب و کار های اینترنتی است. همیشه به دوستان و کارآموزان خود در تیم همفکری سئو این توصیه را میکنم: با سلامت سئو کنید. تیم تاتو فست برای شما و کسب و کار اینترنتی شما (حتی شما رقیب عزیز) آرزوی موفقیت روز افزون دارد.

اگر فکر میکنید میتوانید همکار ما شوید، خوشحال میشویم در همین صفحه پیغام بگذارید و با هم گپ کوچکی بزنیم. یقین داشته باشید ما برای شما و وقتی که برای وبسایت تاتوفست گذاشته اید، ارزش قائل می شویم و سعی مان بر این است که در اسرع وقت به سوالات و پیشنهاد های شما پاسخ دهیم.